Sosyal Medya Yönetimifacebook & instagram yönetimi

sosyal medya danışmanlığı
  • Neden Sosyal Medya Ajansı
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Facebook Reklamları
  • Instagram Reklamları
  • Influencer Marketing
Neden Sosyal Medya Ajansı

Televizyon, radyo ya da gazete gibi mecralara baktığımızda reklamların belirli periyotlar içinde yapıldığını görüyoruz. Sosyal medya kanallarında ise -nadiren tercih edilen süreli kampanyalar hariç- sürekli bir reklam süreci ve marka-müşteri etkileşimi söz konusu. Sosyal medya yönetiminde elbette tüm reklam türlerinde olduğu gibi amaç "markanın mesajını, hedef kitlesine, markanın dili ve firmanın satış stratejileri doğrultusunda maksimum dönüşümü sağlayacak şekilde" aktarmak. Bu şekilde yapılan bir sosyal medya yönetiminde markaya uygun tonalite ve konseptin geliştirilmesi adına en az marka deneyimi olan bir sosyal medya uzmanı, grafiker ve metin yazarı gerekmektedir. Ayrıca, fotoğrafçı, video editör gibi çalışanlara da ihtiyaç vardır. Tüm bunları bir kişi, ya da sosyal medya yönetimi hizmetine ihtiyacı olan firmanın tek başına efektif bir şekilde planlayıp uygulaması mümkün olmayacağı için, markaların sadece bu işle ilgili olan " Sosyal Medya Ajansları"na ihtiyacı vardır.

Markanızın dili, hitap ettiği segment ve satış stratejileri çerçevesinde sosyal medya eylem planı gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda firmanıza uygun sosyal medya kanallarının tespiti (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Youtube vb), firmanız için özel konseptlerin geliştirilmesini yapıyoruz. Daha sonra belirlenen sosyal medya kanallarında markanızın kurumsal yönetimini eş zamanlı olarak gerçekleştiriyoruz. İhtiyaç halinde fotoğraf ve videoların çekiminden tutun da, dijital müşteri ilişkilerinin (Sosyal CRM) yürütülmesine kadar kapsamlı bir hizmet veriyoruz. Tabi ki dönemsel ya da sürekli sosyal medya kampanyaları kapsamında Facebook ve Instagram'da firmanız için reklamlar yayınlıyoruz.
Facebook Reklamları

Eğer firmanız için doğru sosyal medya kanalı Facebook ise reklamlarınızdan amansız dönüşler almanız mümkün. Facebook, her yaştan kullanıcıyı içinde barındıran devasa bir platform. Denizli'de bile 400.000 civarı kullanıcı sayısına ulaşan Facebook bu açıdan perakende sektöründeki firmalar için eşsiz fırsatlar sunuyor. Siz de #mandalin'le firmanız için Facebook Reklamları yayınlayın, bir yandan markanızın bilinirliğini artırırken bir yandan da satışlarınızı artırın.

Görsel ağırlıklı bir platform olması, yola çıktığı günden bu yana sadece ve sadece görsel paylaşımı üzerine olan çizgisini bozmaması Instagram'ı eşsiz bir sosyal medya kanalı kılıyor. Facebook'a göre daha spesifik ve üst segment hedefleme sağlayan Instagram'da #mandalin'le reklam verin.
Instagram Reklamları
Influencer Marketing

Gözlerimizi telefonlarımızın ekranından ayırmadan sosyal medyada gezindiğimiz günümüzde, günlük hayattaki tercihlerimizi sosyal medya fenomenleri büyük ölçüde etkiliyor. Hal böyle olunca viral reklam türleri arasında "Influencer Marketing" dediğimiz blogger reklamları oldukça popüler hale geldi. #Mandalin Sosyal Medya Ajansı, food bloggerlardan, Instagram'daki vine fenomenlerine, makyaj videosu kanallarından, seyahat bloggerlarına kadar 40.000 - 1 Milyon+ arasında değişen sayıda takipçileri olan hesaplarla markanızın sesini en uygun kitleye ulaştırıyor. Profilinize mention atılması, biografide web sayfanızın paylaşılması, tekli/çoklu post, video reklam, viral ya da doğal reklam, story paylaşımları gibi geniş bir seçenek yelpazesinde markanızın mesajını uygun kitlelere ulaştırıyoruz.

teklif / bilgi al

nasıl ulaşabilirsiniz

Ofisimize gelip kahvemizi içebilirsiniz, kafanıza takılanları arayıp sorabilirsiniz ya da ihtiyaç ve taleplerinizi bize mail yoluyla ulaştırabilirsiniz.

teklif / bilgi formu