#mandalin hakkındaHakkında

sosyal medya ajansı
Mandalin Sosyal Medya Ajansı

Mandalin Sosyal Medya Ajansı, Denizli'yi dijital reklamcılık kültürüyle buluşturmak amacıyla 2017 yılı Temmuz ayında kurulmuştur.

Dijital dünyanın her alanda ağırlığını hissettirdiği, global ve ulusal firmaların dijital medyaya ayırdıkları bütçenin günden güne arttığı bir dönemdeyiz. Bu noktada lokal işletmelerin ya da lokalden ulusala, globale açılan işletmelerin de artık dijital reklama önem vermesi gerekiyor.

Sektördeki 10 yıllık deneyimimizin ışığında; sosyal medya danışmanlığı, google seo, adwords ve web tasarım gibi dijital medya faaliyetlerini bünyesinde barındıran projemizi hayata geçirmiş bulunmaktayız.

Sempatik ve akılda kalıcı olması nedeniyle firma adımızı "Mandalin" olarak belirledik. Üstelik firma adımızdaki bir başka nüans da aslında bu sözcüğün TDK'da 'mandalina' olarak geçmesi ve 'mandalin' söyleyişinin bir yöresel kullanım olması. Bu isim seçimiyle de lokal olanı global/dijital dünyayla buluşturma amacımızı da yansıtmış olduk.

Mandalin Sosyal Medya Ajansı olarak öncelikli amaçlarımızdan biri Denizli'yi Google Reklamları ile buluşturmak diyebiliriz. Ulusal haber siteleri, forumlar, mobil uygulamalar ve Youtube'da çıkan reklamlar hakkında malesef iki büyük yanılgı bulunmaktadır. Birinci yanılgı, yüksek bir maliyet doğurduğu... İkinci yanılgı ise bu reklamların Türkiye geneli yayınlandığı şeklindedir. Oysa fiyat olarak çok cazip olan bu reklam metodu lokasyon bazlı olarak kullanılabilmektedir. Kurulduğumuz günden bu yanda bu konuda yanlış bilinen doğruları anlatıyor, Denizlili yatırımcıyı Google Adwords Reklamları ile buluşturmaya çalışıyoruz.

Sosyal medya danışmanlığı konusunda da adımızın hakkını vermek için elimizden geleni yapmaktayız. Sosyal medya yönetimi çalışmalarının her şeyden önce bir marka çalışması olduğunun farkında olarak, partnerlerimizin marka dilini yansıtan ve pazar/satış stratejilerine uygun bir sosyal medya hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. Uzman olmayan ellerde, marka kimliğine büyük zararlar veren sosyal medya yönetimi, profesyonel bir ekip tarafından yapıldığında hem ticari dönüş sağlayan hem de uzun vade marka farkındalığı getiren bir hizmettir. Bu iki hedefi de önceleyen bir hizmet anlayışını benimsiyor ve bu doğrultuda müşterilerimize en yüksek dönüşleri sağlamayı amaçlıyoruz.

Denizli Sosyal Medya Ajansı #mandalin, sosyal medya yönetimi, Google ve Youtube reklamları, seo ve web tasarım hizmetlerine benzersiz bir bakış açısı getirmeyi hedefliyor.Kuruluşundan bu yana, sahip olduğu partner dostu ve etik çalışma anlayışıyla Denizli'nin önde gelen markalarının tercih ettiği ajans olan Mandalin, Türkiye'nin farklı şehirlerinden de iş almaya başlayan, bu anlamda "lokali globale taşıma" mottosunu önce kendisi için realize etmeyi başarabilmiş bir firma oldu.

Sektördeki diğer aktörlere saygılı, yapılan her iyi işi içtenlikle takdir edebilen, her yeni gün kendisini ve partnerlerini bir adım daha ileri taşımak için gayret gösteren firmamız, iş çevresine yeni eklenen dostlarıyla büyümeye devam ediyor.

Bir yandan hızla büyürken bir yandan da mevcut partnerlerine maksimum dönüş sağlamak için çaba sarf eden ajansımız, bu doğrultuda genç ve dinamik ekibiyle hizmet veriyor. Bünyesinde her biri dijital medya hizmetlerine holistik bakış getirebilmenin yanı sıra alanında uzmanlaşmış çalışanlar barındıran Mandalin Sosyal Medya Ajansı, sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek yetkinliğini sürdürüp/artırmayı, hep taze kalabilmeyi hedeflemektedir.