Web Tasarımdenizli web tasarım firmaları arasında #1

kurumsal ve profesyonel web sitesine sahip olun

teklif / bilgi al

profesyonel web tasarım için bize ulaşın

10 Yıllık Sektörel Deneyimi Geride Bıraktığımız Denizli Yazılım ve Web Sitesi Tasarım Alanında Profesyonel Çözümün Adresiyiz. Kaliteli Hizmet İçin Bize Ulaşın.

teklif / bilgi formu

Denizli Web Tasarım Firmaları

Web sayfası genelde bir defaya mahsus yaptırıldığı için hepimiz en iyi web tasarım hizmetini almak isteriz. Denizli web tasarım firmaları arasında 14 yıllık Denizli web tasarım yazılım ve 10 yıllık sektörel deneyimimizle sizler için en iyisini yapmaya özen gösteren bir firmayız. Güçlü referanslar ve kaliteli çalışmalarımız için bize 0258 262 10 42 numaramızdan ulaşabilirsiniz. Yaptığınız işi en iyi şekilde yansıtan, günümüzün yaygın trendi mobil kullanıma uygun web siteleri için doğru adres Mandalin'den teklif almadan karar vermeyin. Dijital pazarlama deneyimlerimizin ışığında marka iletişimi ve kullanıcı deneyimini (UX) önceleyen, maksimum dönüşüm oranı (CR) felsefesiyle kurgulanmış Denizli Web Sitesi Tasarım hizmetlerimizle işinizi büyütmenize katkı sağlayacak, görsel açıdan 2020 tasarım trendlerine uygun %100 kurumsal ve profesyonel web sayfaları için bize ulaşın.

Sizler için web sitesi tasarımını tamamladığımızda da 365 gün teknik destek hizmeti sunuyoruz. İyi bir teknik destek hizmetiyle devamı gelmeyen web sitesi tasarımı müşteri için kafa ağrısı yaratmaktan öteye geçemez. Bu noktada sizler için kurduğumuz kurumsal maillerle ilgili olası aksaklıkların giderilmesi,sitenize gerçekleşebilecek muhtemel virüs saldırıları ya da birtakım benzer problemlere anında müdahale edilebilmesi için yılın 365 günü teknik destek hizmeti sunuyoruz. İyi bir web sitesi tasarımının yanı sıra zamanında ve hızlı teknik destek için Mandalin'i aramanız yeterli.

365 Gün Web Tasarım Teknik Destek Hizmeti
Mobil Uyumlu Web Sayfası

Yaptığımız web sayfalarını %100 responsive (duyarlı) tasarım şeklinde yapıyoruz. Bu şekilde web sayfalarınız hem masaüstü cihazlarda hem de tablet ve telefonlarda kullanıcı dostu bir arayüze dönüşerek efektif bir şekilde görüntüleniyor. Yaptığımız tüm siteleri yayınlamadan önce Google'ın mobil uyumluluk ve mobil yüklenme süresi testine tabi tutuyoruz. Bu şekilde mobile uyumluluk konusundaki en güncel trend ve politikalara uygun olarak internet sitenizi yayınlıyoruz. Çünkü; iyi bir kullanıcı deneyimi sunan mobil uyumlu bir web sitesi aynı zamanda bir mobil uygulama demektir. Mobil uygulamaları sadece cep telefon ve tabletlerine bu uygulamaları kuranlar kullanabilir, ancak web sitelerine internet olan tüm mobil cihazlardan erişilebilir.

Tasarımını ve yazılımını gerçekleştirdiğimiz web sayfalarını php tabanlı yönetim paneline bağlıyoruz. Bu şekilde yönetim panelinden sitenize yazı, görsel, video, dosya gibi içerikleri ekleyebiliyor ve mevcut içeriklerde güncelleme yapabiliyorsunuz.

Ayrıca kurumsal ve profesyonel web tasarım için vazgeçilmez bir bileşen olan kurumsal maillerinizi açıyor ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz. (Ör: bilgi@mandalinsosyalmedya.com Ör: adiniz@siteadresiniz.com)

Yönetim Panelli Web Sayfası
Seo'ya Uygun Web Sitesi

Günümüzde dijital dünyada var olmak zaruri bir ihtiyaç haline geldiği gibi insanlar tarafından dijitalde görünür ve bulunur olmak da zorunlu hale geldi. Bir web sayfanız olmasının yanısıra müşterilerinizin ya da potansiyel alıcılarınızın sizi arama motorlarında bulabilmesi gerekiyor. Bu noktada da arama motorları tarafından kolay ve daha iyi indekslenen bir web sayfası yapmak gerekiyor. #mandalin medya bu doğrultuda web sayfalarını seo dostu bir yazılım altyapısı üzerine inşaa ediyor.

Aynı işi daha "ucuz" fiyatlara yapacağını söyleyenler her zaman bulunur ancak Mandalin Web Tasarım sizler için kaliteli ve profesyonel web tasarım hizmetini uygun fiyatlardan sunmayı ilke edinmiştir.
Denizli Web Tasarım Fiyatları
Domain & Hostin (Alan Adı & Sunucu Hizmeti)

Kurumsal ve profesyonel Denizli Web Site Tasarım firması Mandalin'le siteleriniz kendi sunucularımızda güvende! Tasarım ve yazılımını gerçekleştirdiğimiz veya bir başka sunucudan taşıyacağınız web sitelerinizi kendimize ait sunucularda tutuyoruz. Web sitenizi ilk defa bizimle yaptırıyorsanız ilk yıl sizden alan adı (domain) ve sunucu (hosting) ücreti almıyor, ilgili tahsis ve satın alma işlemlerinizi ilk yıl ücretsiz olarak yapıyoruz. İkinci yılın başında ve takip eden her yılın başında ise siteniz için alan adı sayınız, SSL sertifikası kullanım durumunuz, sunucu bant genişliği, kullanılan kurumsal mail sayısı, SEO hizmeti alımı gibi pek çok faktör ışığında şekillenen yıllık domain / hosting ücretini ödemek suretiyle 365 gün teknik destek hizmetinizi de yenilemiş oluyorsunuz.

web tasarım hizmet bölgelerimiz

iller

Güney Ege havzasında hizmet veren firmamız sizler için 10 yılı aşan bir süreden bu yana profesyonel kurumsal web tasarım hizmeti sunuyor. Hizmet bölgelerimiz hakkında bilgi almak için aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz;

harita

Web Tasarım Hizmet Bölgelerimiz