Prodüksiyon Tanıtım Filmi

dikkat çekici video içeriklere sahip olun
  • Firma, Fabrika, Daire Tanıtım Filmi
  • Sosyal Medya İçin Video İçerikler
  • Facebook Profil & Kapak Videosu
  • Video Reklam & Teaser


teklif / bilgi al

nasıl ulaşabilirsiniz

Ofisimize gelip kahvemizi içebilirsiniz, kafanıza takılanları arayıp sorabilirsiniz ya da ihtiyaç ve taleplerinizi bize mail yoluyla ulaştırabilirsiniz.

teklif / bilgi formu

Tanıtım Filmi & Prodüksiyon

Firma, fabrika ve inşaat projeleriniz için tanıtım ve lansman videoları çekiyoruz. Seslendirme, hava çekimi, animasyon destekli opsiyonlarımızla size bu anlamda zengin seçenekler sunuyoruz. Firma/fabrikanız için sürekli tanıtım, fuar ya da reklam kampanyalarınızda kullanabileceğiniz görsel açıdan doyurucu prodüksiyonlar yapıyoruz. İnşaat sektöründe ise gerek tanıtım amaçlı gerek satış süreçlerinde öneme sahip olan örnek daire filmleri çekiyoruz.

Yapılan araştırmalara göre sosyal medya kullanıcıları %95'i aşan bir oranda video içerik tüketmektedir. 2020'ye geldiğimizde ise sosyal medyada paylaşılan içeriklerin %80'ini video post da dediğimiz video içerikler oluşturacaktır. Güncel araştırmalarda kurumsal sosyal medya hesaplarında paylaşılan video içeriklerin daha yüksek oranda müşteri dönüşümü sağladığı tespit edilmiştir. #mandalin Sosyal Medya Ajansı, bu doğrultuda firma sosyal medya hesaplarınız için ilgi çekici video içerikler üretiyor.

Sosyal Medya Video İçeriği
Facebook Profil & Kapak Videosu

Kuşkusuz hareket eden içerik ve ögeler sosyal medyada hepimizin daha çok ilgisini çekmektedir. Firmamızın sosyal medya kanallarındaki kartvizitleri olan Facebook ve Instagram'da da hepimiz video içeriklere daha çok ilgi duymuyor muyuz? Tam da bu noktada daha iyi bir müşteri etkileşimi sağlamak adına Facebook'ta profil fotoğrafı yerine Facebook profil videosu, kapak fotoğrafı yerine Facebook kapak videosu kullanmak önem kazanıyor. #mandalin Sosyal Medya Ajansı, firmanız için eşsiz kapak ve profil videoları hazırlıyor.

Bir ürünün tanıtımını yapmak için, firmanızla ilgili bir duyuru yapmak, ya da satış süreçlerinizi hızlandırmak amacıyla video reklam ve teaserlara ihtiyacınız olabilir. Kampanyalarınızın dönüşüm oranını artırmak için doğru adrestesiniz.

Video Reklam