Google Adwords Denizli Google Reklamları

satış ve marka bilinirliğinizi artırın
  • Arama Sonuçlarında Üst Sıralar
  • Görüntülü Reklam Ağı
  • Video (Youtube) Reklam Ağı
  • Haber Sitesi Reklamları
  • Mobil Uygulama Reklamları
  • Yeniden Pazarlama Reklamları

teklif / bilgi al

nasıl ulaşabilirsiniz

Ofisimize gelip kahvemizi içebilirsiniz, kafanıza takılanları arayıp sorabilirsiniz ya da ihtiyaç ve taleplerinizi bize mail yoluyla ulaştırabilirsiniz.

teklif / bilgi formu

Google'da İlk Sıralarda Çıkın

Yapılan araştırmalara göre ABD'de tüketicilerin %90'ı bir ürünü almadan önce internet üzerinde araştırma yapmaktadır. İnternette bir ürün ya da hizmeti arayanlar ise %75 oranında sadece ilk sayfadaki sonuçları görüntülemektedir. Toplam trafiğin %40'ını ise ücretli sonuçlar çekmektedir. Türkiye'de de interneti kullanım oran ve alışkanlıklarının ABD'yle benzeştiğini göz önünde bulundurursak, ücretli sonuçlarda çıkan firmaların trafiğin olduğu gibi cironun da %40'ını çektiğini söyleyebiliriz. Cironuzu katlamak için siz de Google'da üst sıralarda çıkın.

Google Görüntülü Reklam Ağı (GDNs - Google Display Network) dünya üzerinde milyonlarca Google çalışma ortağı web sayfasını içinde barındıran bir reklam ağıdır. Görüntülü reklamlar sayesinde dünyanın istediğiniz ülkesi ve şehrinde, istediğiniz web sayfalarında reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Örnek olarak tekstil ürünleri satan bir toptancı olduğunuzu ve pazarınızın Fransa olduğunu, Fransa'da potansiyel müşterilerinizin en çok Nice şehrinde yaşadığını düşünelim. Reklamlarınızı sadece Nice şehrinde yaşayan ve daha önce "toptan tekstil" gibi aramalar yapmış olan kimselere gösterebiliriz. Üstelik bu küme içindeki kişilere sadece istediğiniz web sayfalarında (Ör. France 24) banner reklam olarak tanıtımlarınızı gösterebiliriz.

Google Görüntülü Reklam Ağında sadece haber siteleri değil; forumlar (Ör. EkşiSözlük), mobil uygulamalar (Ör. Sahibinden, Clean Master), mobil oyunlar (Ör.Clash of Clans) ve Youtube da bulunmaktadır.

Görüntülü Reklam Ağı

Firmanız için hazırlanan tanıtım videolarını Youtube'da reklam olarak yayınlıyoruz. Bu reklamlar TrueView ve Video Discovery olmak üzere 2 gruba ayrılır. TrueView, Youtube'de bir film izlerken ya da şarkı dinlerken bu videoların başında ya da ortasında oynayan video reklamlardır. Video Discovery ise Youtube Arama Sonuçlarında videonuzun sponsorlu olarak gösterilmesidir. Ayrıca video reklamlarınız, Google Video Reklam Ağı ortağı site ve mobil uygulamalarda gösterilir. Bunun dışında #mandalin olarak, HTML5 banner reklamlar sayesinde GDNs ağında bulunan tüm web sayfalarına (Ör.Haber Türk) da video reklamlarınızı yerleştirebiliyoruz.

Yaygın olarak Haber Sitesi Reklamları adıyla anılan reklamlar aslında Google'ın GDNs'inde bulunan haber sayfalarında gösterilen reklamlardır. Türkiye'nin ya da dünyanın dilediğiniz şehri hatta mahallesinde dilediğiniz haber sitelerinde (Ör. Sözcü, Ensonhaber, Sabah, Cumhuriyet vb) reklamlarınızı banner olarak yayınlıyoruz.

Haber Sitesi Reklamları
Mobil Uygulama Reklamları

Mobil cihaz kullanımı tüm internet kullanımının %60'ını oluşturduğu günümüzde mobil cihaz ve uygulama reklamlarının önemini göz ardı edemeyiz.

Mobil cihaz oyunları ve mobil uygulamalardan GDNs'e kayıtlı olanlarında banner reklamlarınızı yayınlıyoruz. Örneğin, Sahibinden.com mobil uygulamasının AppStore/PlayStore sürümünde, ya da Clash of Clans oyununun AppStore/PlayStore versiyonlarında reklamınız yayınlanır.

Potansiyel müşterileriniz web sayfanıza ilk girdiklerinde ürün ya da hizmetinizi satın almak için karar veremeyebilir. Bu nedenle müşterilerinize yüzünüzü hatırlatmaya devam etmelisiniz. İnternet üzerinden fotoğraf makinesi almak için bir siteyi ziyaret ettiğinizi düşünün. O siteden ayrıldığınızda bile ziyaret ettiğiniz tüm web sayfalarında fotoğraf makinesi reklamları görmeye devam edersiniz. İşte biz bunlara "remarketing- yeniden pazarlama" reklamları diyoruz. Yeniden pazarlama reklamları ile satışlarınızı ve marka bilinirliğinizi artırmak için #mandalin'e davetlisiniz.

Yeniden Pazarlama Reklamları